Loedige Machine Romania angajeaza

Project Manager (m/f/d)

Brasov, România

Candidatul ideal:

  • Inginer Mecanic
  • Nivel profesional in lucrul cu bazele de date (microsoft excel, program ERP- Clarvision este un avantaj)
  • Cunoștințe de CAD (Autodesk Inventor)
  • Competent în limba engleză, germană este un plus

 Descrierea postului:

  • Coordonarea si planificarea eficienta a tuturor activitatilor legate de proiect, in vederea atingerii obiectivelor
  • Pastreaza termenele de livrare a produselor
  • Menține costurile în cadrul sau sub bugete (forță de muncă, material)
  • Comunica cu clientii, raportand constant clientului starea de executie a proiectelor, riscurile care pot aparea in cazul livrarilor, intarzierilor, clarificarii detaliilor
  • Asigura si raporteaza o situatie generala generala a tuturor proiectelor, costuri estimate, stare generala, riscuri principale, etc.
  • Implicat în procesul de ofertare a clienților și urmărirea

Oferim un pachet salarial consistent și competitiv, un mediu de lucru plăcut și performant, pentru a vă alătura unei echipe de top cu rezultate remarcabile.

Locație: Industrial Parc Prejmer, Brasov (Romania)

Trimiteți CV-ul dumneavoastră, menționând disponibilitatea, salariul actual și cel preconizat, la adresa a.druliac@lodige.com.

Solicitanții care nu primesc o notificare sau un interviu în termen de 4 săptămâni pot considera că cererea lor nu a fost acceptată. Datele cu caracter personal colectate vor fi utilizate exclusiv în scopul recrutării.

Contact form
Downloads